Jesteśmy zaufanym i solidnym partnerem od 1995r.
Współpraca z nami to gwarantowany sukces.​

Początki funkcjonowania firmy Al-Samer sięgają 1995 r., kiedy przybyły do Polski Hassan Al-Zubaidi uruchomił w Drawsku Pomorskim działalność związaną z obrotem materiałem siewnym, skupem i sprzedażą zbóż konsumpcyjnych i paszowych, zaopatrywaniem producentów rolnych w środki do produkcji rolnej, a także świadczeniem usług przechowalniczych.

 

Obecnie zarząd spólki Al-Samer stanowią Prezes zarządu – Haydar Alzubaidi oraz Wiceprezes zarządu – Izabela Al-Zubaidi .

 

Dzięki umiejętnemu zarządzaniu, spółka Al-Samer w ciągu 27 lat swej działalności, powiększyła swoją bazę magazynową z jednego magazynu o pojemności 10 tysięcy ton do sześciu elewatorów znajdujących się w województwach Zachodniopomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Lubuskim o łącznej pojemności około 180 tysięcy ton i stała się jedną z największych polskich prywatnych firm zajmujących się obrotem i przechowywaniem produktów rolnych. Była pierwszym przedsiębiorstwem, które przyjęło do swoich magazynów zboża w ramach zapasów Unii Europejskiej i jedną z największych firm w Polsce, która prowadziła usługowy skup i przechowywanie zbóż na rzecz Agencji Rynku Rolnego. Stała się również jednym z największych eksporterów polskiego rzepaku.

 

Przez lata firma zyskiwała zaufanie i zbudowała sieć producentów rolnych współpracujących z Al-Samer na terenie całego kraju.